codul rutier simplificat

Statistici scoli de soferi si instructori auto

Sustine-ne cu un Like sau Plus! Multumim!

Catalog scoli de soferi

  »» Alba

  »» Arad

  »» Arges

  »» Bacau

  »» Bihor

  »» Bistrita Nasaud

  »» Botosani

  »» Braila

  »» Brasov

  »» Bucuresti

  »» Buzau

  »» Calarasi

  »» Caras Severin

  »» Cluj

  »» Constanta

  »» Covasna

  »» Dambovita

  »» Dolj

  »» Galati

  »» Giurgiu

  »» Gorj

  »» Harghita

  »» Hunedoara

  »» Ialomita

  »» Iasi

  »» Ilfov

  »» Maramures

  »» Mehedinti

  »» Mures

  »» Neamt

  »» Olt

  »» Prahova

  »» Salaj

  »» Satu Mare

  »» Sibiu

  »» Suceava

  »» Teleorman

  »» Timis

  »» Tulcea

  »» Valcea

  »» Vaslui

  »» Vrancea

In toate statisticile de pe site s-au introdus date numai despre scolile de soferi si instructorii auto autorizati, neincluzandu-se liceele tehnologice, colegiile tehnice sau academiile in cadrul carora cursantii puteau obtine permisul de conducere.

Procentul real e mult mai mare. Pregateste-te cu atentie!

.

Statisticile arata ca in ultimii ani rata de promovabilitate pentru examenul de permis este in scadere, atingand minime ingrijoratoare. In acest context, este mai important ca oricand ca viitorii soferi sa aiba acces la informatii recente legate de scolile de soferi din zona in care se afla, sansele pe care le au la examen si numarul de candidati pe loc disponibil la cursuri.

Odat.ro va pune la dispozitie statistici de actualitate in legatura cu performantele scolilor de soferi si instructorilor auto pe anul 2015 pentru a face alegeri bine informate atunci cand decideti sa obtineti categoria de permis dorita. Sustinem promovarea serviciilor cu adevarat competitive.

Statisticile concrete sunt cea mai buna metoda de a discerne scolile care investesc in promovare bazandu-se pe reclame false si scolile de soferi care dau cu adevarat rezultate.

Aflati care au fost cele mai bune scoli de soferi din 2015, care sunt cei mai de succes instructori si care este situatia la nivel national in ceea ce priveste rata de promovabilitate.

Statistici despre scolile de soferi si instructorii auto in 2015

.
Statistici despre scolile de soferi si instructorii auto in 2014

.
Toate drepturile rezervate © www.ODAT.ro - Instructori auto si Scoli de soferi Romania